ZAPYTAJ O OFERTĘ
  ZAKUPU APARTAMENTU

  Administratorem danych jest Europlan Sp. zo.o. Sp.k., ul. Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa, NIP 1132641392. Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

  Ostatni apartament w sprzedaży!

  w 5 gwiazdowym hotelu na Mazurach, 
  otwartym w marcu 2023!

   INWESTYCJA

  Leżąca nad Drwęcą Ostróda zwana jest stolicą Mazur Zachodnich. Atut miasta to wyjątkowe położenie W jego granicach jest pięć jezior, w okolicy kilkanaście, a wokół piękne lasy. Można tu łatwo dojechać i dopłynąć.

  Przez Ostródę wiedzie też Kanał Elbląski. To nie tylko najdłuższy, ale i najbardziej interesujący pod względem technicznym, unikatowy w skali światowej kanałowy szlak wodny. Na całym szlaku są cztery śluzy (Miłomłyn, Zielona, Ostróda, Mała Ruś) oraz pięć pochylni (Buczyniec, Kąty, Oleśnica, Jelenie, Całuny). Po pochylniach statki poruszają się na specjalnych wózkach przy pomocy systemu lin i kół, napędzanych siłą spadającej wody.

  Atrakcją miasta jest molo, wybudowane w połowie lat 90. XX wieku. Jest to największy tego typu obiekt śródlądowy w Polsce, są tam organizowane latem koncerty "na wodzie".

  Na tych, którzy lubią spędzać czas na wodzie, czeka kilka wypożyczalni sprzętu pływającego. W pobliżu jest też wyciąg do uprawiania narciarstwa wodnego - jeden z najdłuższych w Polsce, liczący aż 800m długości.

  Nad jeziorem Sajmino, położonym po drugiej stronie miasta, położona jest jedna z najpiękniejszych plaż w regionie. Prowadzą do niej wielkie schody wybudowane w stromej skarpie sosnowego lasku.

  Atrakcją miasta jest też odbudowany z ruin zamek krzyżacki, w którym mieści się centrum kultury, galeria, biblioteka oraz muzeum. W 1807 roku przez kilka miesięcy mieszkał tu cesarz Francuzów Napoleon Bonaparte.

  Ostróda jest położona ok. 1h 15min od Trójmiasta i ok. 1,5h z Warszawy (po uruchomieniu trasy szybkiego ruchu).

  Spa LavaeSal

  Aquapark

  Restauracja

  Basen

  Sale konferencyjna

  MODEL BIZNESOWY

  8%

  Stały dochód w skali roku

  21 dni

  Pobytu właścicielskiego

  7 dni

  W wysokim sezonie

  Lokal

  Z własną księgą wieczystą

  Ochrona

  Antyinflacyjna

  W cenie

  Wykończenie i wyposażenie

  INWESTOR

  Grupa Europlan to holding inwestycyjny z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku budownictwa biurowego i hotelowego.

  Założycielem i głównym inwestorem jest Artur Kozieja, doświadczony inwestor oraz bankier inwestycyjny, który w latach 1995-2017 pełnił funkcje dyrektora inwestycyjnego w renomowanych instytucjach finansowych takich jak Credit Suisse, Morgan Stanley i Barclays Capital w londyńskiej dzielnicy finansowej "City". Dodatkowo, jako wspólnik w rodzinnej firmie hotelowej, która rozpoczęła działalność w 1983 roku, Artur Kozieja uczestniczył w realizacji projektów hotelowych na Dolnym Śląsku, m.in. Hotelu Cieplice i Hotelu Karczowiska.

  Europlan w dziedzinie inwestycji biurowych osiągnął sukcesy, w tym budowę obiektu Feniks o powierzchni 10 tys. m2 przy ul. Żelaznej 32 w Warszawie, który stanowi siedzibę BOŚ Bank, oraz budynku Mangalia o powierzchni 8 tys. m2 na warszawskim Mokotowie. W segmencie inwestycji hotelowych, firma zakupiła ostatnio hotel "Centrum Kongresowe Gromada" w Krakowie, oferujący 220 pokoi oraz największe w Polsce centrum konferencyjne przy hotelu. Po modernizacji, obiekt ten został otwarty w grudniu 2018 roku pod marką Metropolo by Golden Tulip, zyskując 4 gwiazdki.

  W ramach inwestycji typu condo, Europlan wybudował 4-gwiazdkowy hotel Lake Hill Resort & Spa w Karkonoszach, który otwarto w marcu 2019 roku.

  W 2019 roku Europlan rozpoczął realizację projektu hotelowego w Ostródzie pod marką Radisson Blu, oferującego 238 pokoi oraz wyposażonego w przyhotelowy aquapark. Ponadto, w Karkonoszach rozpoczęto budowę drugiego etapu Lake Hill Resort & Spa. Spółka przygotowuje również inwestycję hotelową w Warszawie, która po modernizacji będzie działać pod marką Campanile.

  Masz pytania dotyczące apartamentów?

   ZAPYTAJ O OFERTĘ
   ZAKUPU APARTAMENTU

   Administratorem danych jest Europlan Sp. zo.o. Sp.k., ul. Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa, NIP 1132641392. Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

   homedatabaselockstarenterlicense