Doświadczony deweloper

Europlan


Grupa Europlan jest holdingiem inwestycyjnym działającym od 15 lat na rynku w obszarze budownictwa biurowego i hotelowego. Twórcą Grupy Europlan oraz jej prezesem jest Artur Kozieja, doświadczony inwestor i bankier inwestycyjny, który w latach 1995-2017 pracował na stanowisku dyrektora inwestycyjnego m.in. w Credit Suisse, Morgan Stanley i Barclays Capital w londyńskim „City”. Dodatkowo także jako wspólnik rodzinnej firmy hotelowej, której działalność rozpoczęła się w 1983 roku, realizował projekty hotelowe na Dolnym Śląsku (Hotel Cieplice i Hotel Karczowiska).

Europlan w ramach inwestycji biurowych zrealizował m.in. budynek Feniks o pow. 10 tys. m2 przy ul. Żelaznej 32 w Warszawie, który stanowi siedzibę BOŚ Bank oraz budynek Mangalia na warszawskim Mokotowie o powierzchni 8 tys. m2 . Europlan w ramach inwestycji hotelowych w ostatnim czasie zrealizował m.in. zakup hotelu “Centrum Kongresowe Gromada” w Krakowie dysponujący 220 pokojami oraz największym w Polsce przyhotelowym centrum konferencyjnym, który po modernizacji został w grudniu 2018 roku otwarty pod 4 gwiazdkową marką Metropolo by Golden Tulip. Wybudował także w systemie condo 4 gwiazdkowy hotel Lake Hill Resort & Spa w Karkonoszach, otwarty w marcu 2019 roku. W 2019 roku Europlan rozpoczął m.in. realizację hotelu w Ostródzie pod 4 gwiazdkową marką Radisson Blu z przyhotelowym aquaparkiem dysponującą 238 pokojami oraz w Karkonoszach rozpoczął budowę drugiego i trzeciego etapu Lake Hill Resort & Spa. Przygotowuje także inwestycję hotelową w Warszawie która po modernizacji będzie działać pod marką Campanile. W 2021 firma rozpoczęła budowę 5-gwiazgowego hotelu Sanssouci by MGallery Collection w Karpaczu oraz przygotowuje budowę 5 gwiazdkowego hotelu Movenpick Hotel Imperial Zakopane.

Nasze inwestycje

Media o Nas


Kontakt

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM APARTAMENTU – ZOSTAW SWOJE DANE KONTAKTOWE
    Administratorem danych jest MASURIA RESORT INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa KRS 0000659993 NIP 5252695748 REGON 366415542 Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.